תמונות
עמוד הבית | אודות | מפת הגעה | תקנון | שרות לקוחות | בלוג | צור קשר
טלפון להזמנות: 03-9027020
כמות מוצרים בעגלת קניות: 0
   קטלוג מוצרים

טפטים לקיר

 

טפטים לקיר

טפטים ייחודים לכל מטרה

להזמנת טפט לחץ לגלרייה

 
הדפסת קנבס
 | 

הדפסת קנבס

קנבס הינו בד הארוג בצורה גסה מכותנה בצורת שתי וערב. בעבר הקנבס שימש ליצירת אוהלים ומפרשים אך השימוש המוכר ביותר הוא כמשטח לציור.

השימוש בקנבס החל במאה ה 13 אך נעשה נפוץ ופופולארי יותר במאה ה 14 ושימש את הציירים בעיקר לציור בצבעי שמן, במהלך המאה ה 16 והמאה ה 17 הפך הקנבס להיות המשטח המוביל לציור באיטליה ובצפון אירופה.

לקנבס יכולת ספיגה גבוהה ועמידות הצבעים על הבד נשארת לאורך זמן. את הבד היה נהוג למתוח על מסגרת עץ על מנת לייצר משטח ציור נוח וקשיח.

בחלוף השנים הפך הקנבס למוצר המיוצר באופן תעשייתי ברמות ובאיכויות שונות וכן התרבו השימושים בו, תחום הדפסת קנבס החל לצבור תאוצה בשנת 1990 שנה בה התחילה התקדמות טכנולוגית מהירה בתחום המדפסות התעשייתיות המאפשרות הדפסה מהירה יחסית בגדלים ובאיכויות גבוהות.

בעבר נהגו ציירים לשכפל את יצירותיהם למספר רב של העתקים בתהליך ארוך ומיגע ונדרשו להשקיע בכך את כישרונם וזמנם היקר, עם ההתפתחות הטכנולוגית והיכולת לשכפל באופן מדויק ובעלויות נמוכות את הציורים יוצרו בדים איכותיים וסוגי דיו עמידים ואיכותיים שהתאימו לרמה הנדרשת מהדפסה של יצירות אמנות.

באופן הדרגתי נוצר ביקוש להדפסה על קנבס למטרות של עיצוב ודקורציה בתהליך של הדפסה ושכפול של צילומים או העתקי ציורים לפורמט המוצג על בד קנבס והמוצר נעשה מסחרי יותר ונגיש לקהל הרחב.

חברת גלמיר מהיותה מובילה בתחום הפצת תמונות בישראל בעשורים האחרונים הכניסה את הנושא של הדפסה על קנבס לקו המוצרים שלה באופן המקצועי ביותר בהסתמך על שנים של ניסיון שיש לעובדי החברה בבחירת הדגמים המובילים מבחינת העיצוב והייחוד שלהם.
תהליך ההזמנה של הקנבס הוטמע לאתר החברה באופן ידידותי ונוח המאפשר בחירה מגלריית תמונות הקנבס שבאתר או העלאת קבצים של הגולשים באתר מהמחשב האישי תוך קביעת מידות ההדפסה, החומר עליו מדפיסים, קנבס או נייר, דרך כל השלבים עם אפשרות של הוספת מסגרת ועד להזמנה.