תמונות
עמוד הבית | אודות | מפת הגעה | תקנון | שרות לקוחות | בלוג | צור קשר
טלפון להזמנות: 03-9027020
כמות מוצרים בעגלת קניות: 0
   קטלוג מוצרים

טפטים לקיר

 

טפטים לקיר

טפטים ייחודים לכל מטרה

להזמנת טפט לחץ לגלרייה

 
תקנון

האתר של "גלמיר" הנו אתר של חנות וירטואלית למכירת המוצרים המוצגים בקטגוריות השונות .האתר נועד לשרת את קהל הגולשים באינטרנט ורשאים לרכוש דרכו כל מי שקרא את תקנון האתר ומסכים לכללי ותנאי הרכישה כפי שמופיעים בתקנון להלן "הרוכש".

 כללי ותנאי רכישה
בעת ההזמנה יידרש הרוכש למסור את הפרטים הבאים: שם ושם משפחה, כתובת, מס' טלפון, מס' טלפון סלולארי, וכתובת דואר אלקטרוני. הרוכש מתחייב למסור פרטים מלאים ומדויקים.

במקרה של תשלום באמצעות כרטיס אשראי, ימסרו פרטי כרטיס האשראי למרכז שרות לקוחות של האתר בטלפון על ידי הרוכש וזאת על מנת להימנע מהעברת פרטי כרטיס האשראי באינטרנט הפרטים ישמשו לצורך הקנייה הנוכחית בלבד.

 מחירים ואופן התשלום
מחירי המוצרים המופיעים באתר כוללים מע"מ.

לא יהיה כפל הנחות למוצרים במחירי מבצע או למוצרים במחירים מיוחדים באתר. ללקוחות עסקיים ינתן מחיר המוצר במבצע או מחיר המחירון בניכוי ההנחה של הלקוח - הנמוך מבין השניים.

החיוב בכרטיס האשראי יעשה באופן מיידי לאחר קבלת הפרטים בטלפון, למעט במקרה והמוצר אינו במלאי בעת ההזמנה במקרה כזה החיוב יעשה בתאום עם אספקת המוצר.

 אחריות למוצרים
"גלמיר" אחראית באופן מוחלט על תקינות ושלמות המוצרים ודואגת לכך שהמוצרים המוצגים באתר הינם באיכות מעולה, "גלמיר" אינה אחראית להבדלי צבע שיתכנו כתוצאה משימוש בצגי מחשב שונים.

מידות המוצר שהזמנתם מצוינות לידו באתר, מומלץ לבדוק את מידת המוצר המוזמן ולוודא כי היא המידה הרצויה לכם.

החלפת מוצרים
"גלמיר" תחליף כל מוצר תוך 14 יום מיום רכישתו ובלבד שהוחזר באריזתו המקורית, שאינו פגום, מקופל, שבור, שרוט, סדוק או קרוע.

תנאי זה אינו נכון לגבי תמונות שהוזמנו עם מסגרת או הדפסות שהוזמנו ע"ג קנבס, נייר או כל חומר אחר עליו ניתן להדפיס באתר וזאת לפי בחירת "הרוכש" מאחר והמוצר יוצר לפי דרישותיו ואינו "מוצר מדף". לפיכך לא תהייה החלפת החזרה של המוצרים הללו.

"גלמיר" שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בתקנון ובכללי הקנייה באתר מעת לעת.